آخرین مهلت ارسال مقاله به کنفرانس ملی مهندسی برق ایراندوشنبه ۲۵, دی ۱۳۹۶

[ad_1]

چهارمین “کنفرانس ملی مهندسی برق ایران” با مشارکت مرکز تحقیقات ریزشبکه‌های هوشمند در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار می‌شود.

به گفته ایسنا، امروزه در دنیا علوم مهندسی وجهه‌ کاربردی بشر هستند. در این میان، نقش علوم مهندسی برق و کامپیوتر به عنوان موتور توسعه‌ صنعتی و علمی کشور اهمیتی روزافزون دارد. در دوره کنونی، تحقیقات از حالت کلی‌نگری در گذشته به جزئی‌نگری تغییر وضعیت داده‌اند و فناوری اطلاعات روز به روز در حال ارتقای بینش ما در مورد جهان اطراف است.

بستر سازی مناسب جهت تبادل علمی و ارائه تجربیات اساتید برجسته در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر، جلب توجه مسئولان استانی و کشوری و اعتمادسازی صنعت در استفاده از دانش متخصصین داخلی در زمینه برق و کامپیوتر، آشنایی دانشجویان با مرز دانش در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر، آشنایی افراد با مجامع تخصصی تشکیل‌شده در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر، ترویج استفاده از فناوری‌های جدید در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر متناسب با شرایط کشور، تشویق دانشگاه‌ها و مراکز علمی و تحقیقاتی برای توسعه دانش مهندسی برق و کامپیوتر، ارتقای دانش مهندسی برق و کامپیوتر در کشور، ایجاد بستر همکاری و رابطه موثر بین دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی- پژوهشی، بسترسازی زمینه‌های پژوهشی در حوزه کارآفرینی، ارزش آفرینی و خلق ثروت، آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی، صنعتی و جدیدترین متدهای پژوهشی انجام یافته در حوزه مهندسی برق و کامپیوتر، راه‌اندازی دبیرخانه دائمی کنفرانس و دسترسی آسان علاقه‌مندان و صرفه‌جویی در هزینه و وقت پژوهشگران از اهداف برگزاری این کنفرانس است.

محورهای چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران شامل “مهندسی برق- قدرت”، “مهندسی برق-مخابرات”، “مهندسی برق –کنترل”، “مهندسی برق –الکترونیک”، “مهندسی برق-بیوالکترونیک”، “مهندسی برق- سخت افزار”، “مهندسی برق – شبکه”، “مهندسی برق- پایگاه داده” و “مهندسی برق- نرم افزار” است.

به گفته ایسنا، مهلت ارسال مقالات به چهارمین کنفرانس ملی مهندسی برق ایران تا بهمن ماه امسال است و این کنفرانس در تاریخ 8 و 9 اسفند ماه در دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn