آغاز به کار جشنواره نانو از روز جمعه/عرضه ۲۵ طرح نوآورانه جدیدچهارشنبه ۱۲, مه‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

دهمین جشنواره فناوری نانو با حضور ۱۰۰ شرکت دانش‌بنیان، ۸ دانشگاه و ۱۴ آزمایشگاه ارائه خدمات فناورانه از روز جمعه، ۱۴ مهرماه آغاز به کار خواهد کرد.

به اعلام خبرنگار ایسنا، دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو از ۱۴ تا ۱۷ مهرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

در این جشنواره نهادهای فعال در سه قالب “نهادهای ترویجی شامل باشگاه دانش‌آموزی، فروشگاه کتاب تخصصی، انجمن‌های دانشگاهی و شرکت‌های آموزشی”، “مراکز علمی شامل آزمایشگاه، دانشگاه و پژوهشگاه، پارک و مرکز رشد” و “شرکت‌های صنعتی در ۱۲ بخش (Pavilion) سازندگان تجهیزات، خودرو، آب و محیط زیست، بهداشت و سلامت، ساختمان، کشاورزی و بسته‌بندی، نانومواد، نساجی، نفت و صنایع وابسته، بازرگانی، شرکت‌های مشاوره‌ای – خدماتی و کارگزاران خدمات فناوری و بخش بین‌الملل” حضور خواهند یافت.

همزمان با برپایی نمایشگاه، کارگاه‌های تخصصی و مراسم تجلیل از برترین‌ محصولات دارای تاییدیه فناوری نانو نیز برگزار خواهند شد.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی حمایت بین‌المللی از اختراعات و آشنایی با معاهده همکاری ثبت اختراع، طیف‌سنج نوری نانو ذرات، بررسی پتنت‌های حوزه فناوری نانو، فروش اینترنتی، مذاکرات تجاری، بررسی پتنت‌های حوزه دارو، قیمت‌گذاری محصولات و قراردادهای انتقال فناوری از دیگر برنامه‌های این دوره از جشنواره است.

به گفته دکتر مهدی رضایت، دبیر کارگروه منابع انسانی ستاد توسعه فناوری نانو در این دوره از جشنواره ۱۰۰ شرکت محصولات تولیدی خود را عرضه خواهند کرد.

به گفته وی، این نمایشگاه در روز جمعه ۱۴ مهرماه آغاز به کار خواهد کرد و تا روز ۱۷ مهرماه ادامه خواهد داشت.

رضایت تاکید کرد: در این دوره از جشنواره علاوه بر حضور نمایندگان بعضی از کشورها، ۸ دانشگاه بزرگ کشور و ۱۴ آزمایشگاه ارائه دهنده خدمات فناورانه حضور خواهند داشت.

دبیر کارگروه توسعه منابع انسانی در این جشنواره ۲۵ طرح نوآورانه جدید عرضه می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn