بررسی شرکت های سرویس دهنده اینترنتدوشنبه ۲۲, خر ۱۳۹۶

یکی از اصلی ترین نگرانی های کاربران اینترنت در ایران، انتخاب سرویس دهنده ای است که بتواند با تعرفه مناسب سرویسی بدون دردسر، قطعی و مشکلات مشابه را در اختیار آنان قرار دهد.

حالا سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز برترین سرویس دهنده های اینترنت کشور را معرفی کرده است.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تنظیم این رده بندی با نظرسنجی از ۳۰ هزار کاربر در سراسر کشور خبر داد و اشاره کرد این جداول به صورت دوره ای منتشر خواهند شد تا علاوه بر ایجاد رقابت بین اپراتورها، کاربران نیز بتوانند در انتخاب بهترین سرویس دهندگان با اطلاعات بیشتری اقدام کنند.

براین اساس شرکت آسیاتک به عنوان بهترین شرکت دارای ۶۷۰ امتیاز و شرکت های وب با ۱۳۰ امتیاز پایین ترین رتبه را از آن خود نموده است.

البته باید این نکته را در نظر داشت که سایتهای پخش فیلم آنلاین مانند فیلیمو ، آیو و … با بعضی از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت قراردادی دارند که کاربران این شرکتها می توانند با اتصال از طریق isp آنها بدون کم شدن حجم اینترنت از مطالب و فیلم های آن سایتهای آنلاین استفاده کنند. همین امر باعث تمایل بیشتر کاربران به برخی از شرکتهای ارائه دهنده اینترنت شده است.

نکته ضروری: در انتها لازم به ذکر است که مهمترین عاملی که باعث افزایش و یا کاهش کاربران یک شرکت ارائه دهنده اینترنت می شود، قیمت و سرعت اینترنت آنهاست.

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

۳ دیدگاه برای “بررسی شرکت های سرویس دهنده اینترنت”

  1. مبینا گفت:

    ما که آسیاتک داریم و خیلی هم راضی هستیم

  2. سعید گفت:

    دقیقا ما هم بخاطر تماشای فیلم های فیلیمو از آسیاتک اینترنت می گیریم 😉

  3. محسن گفت:

    قبلا صبانت داشتم اما قیمت هاش بالا رفت و افت سرعت داشت بخاطر همین الان از شاتل استفاده می کنم و خیلی هم راضی هستم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *