برپایی رویداد استارتاپ دمو در حوزه سلامت و محیط زیستچهارشنبه ۱۸, مر ۱۳۹۶

[ad_1]

پنجمین رویداد ارائه استارتاپ‌ها به سرمایه‌گذاران در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

به گفته ایسنا، مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت پارک فناوری پردیس به منظور جذب سرمایه برای استارتاپ‏‌های حوزه سلامت و محیط زیست با هدف توسعه زیست بوم نوآوری و استارتاپی کشور پنجمین رویداد استارتاپ دمو (Start-up Demo) را در زمینه سلامت و محیط زیست برگزار می‌کند.

این رویداد طی شهریورماه امسال در محل دانشگاه صنعتی شریف با حضور سرمایه‌‏گذاران تخصصی این حوزه و استارتاپ‌های حوزه سلامت و محیط زیست بعنوان سرمایه‌پذیران برگزار خواهد شد.

هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودر روی صاحبین ایده و استارتاپ‌­ها با سرمایه­‌گذاران است که در دو بخش عمومی شامل ارائه استارتاپ‌ها و اختصاصی شامل جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارتاپ­ها برگزار می­‌شود و استارتاپ‌­ها می‌­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران دسترسی داشته باشند.

 سرمایه­‌گذاران نیز در یک زمان کوتاه، استارتاپ­‌ها را بررسی کرده و پس از برگزاری جلسات خصوصی و بررسی میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و … به ارزیابی آنها پرداخته و برای سرمایه‌گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.

یکی از خلأهای زیست‌بوم نوآوری و استارتاپی کشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارتاپ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارتاپ‌ها برای سرمایه‌پذیری از یک طرف و برای سرمایه‌گذاران برای بررسی شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه‌گذاری از سوی دیگر فراهم کند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی ایران به آدرس www.techmart.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 76251231 و 16-66083015 تماس بگیرند.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn