برگزاری ایده‌بازار دریایی در آبان ماهیکشنبه ۱۹, شه‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

مسابقات ایده‌بازار دریایی و دومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت در دو بخش دانش‌آموزی و دانشجویی در آبان ماه امسال برگزار می‌شود.

به اعلام ایسنا، دومین دوره مسابقات ملی ایده بازار دریایی به ‌منظور گردآوری و تسریع ورود ایده‌ها به بازار تولید محصولات با موضوعات مختلف شکل‌گرفته‌اند تا جریان تبدیل ایده به پدیده و درنهایت ورود به بازار را تسهیل و تسریع کنند؛ ازاین‌رو دومین دوره این مسابقات توسط دبیرخانه مرکز رشد نوشهر برگزار می‌شود.

هدف از این رویداد در راستای شناسایی افراد دارای ایده‌های خلاقانه و نوآورانه در حوزه دریایی و تلاش برای حمایت از تجاری‌ سازی در دو بخش دانشجویی و دانش‌آموزی برگزار می‌شود.

ایده‌های مطرح‌ شده در این رویداد باید جدید و غیرتکراری باشد و نباید درگذشته ایده مشابهی از آن در کشور ارائه‌ شده باشد، ضمن آنکه در راستای توسعه و رونق صنعت دریایی داخلی و دارای توجیه اقتصاد باشد.

رویداد بخش مسابقات ایده بازار دومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت در سه روز متوالی از 9 تا 11 آبان ماه سال جاری برگزار می‌شود در این بخش علاوه بر تقدیر از 10 ایده برتر دانشجویی و دانش‌آموزی جوایز نفیسی به سه ایده برتر اعطا می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn