برگزاری دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت،گاز و پتروشیمیشنبه ۱۳, آب‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، 5 تا 7 اسفندماه امسال در پارس جنوبی برگزار می‌شود.

به اعلام ایسنا، دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با رویکرد توسعه بازار و نیازسنجی از پروژه‌های ساخت داخل، شبکه‌سازی و تعامل با شرکت‌های پتروشیمی و پالایشگاه‌ها، انتقال تکنولوژی بین شرکت‌های سازنده داخلی و بین‌المللی برگزار می‌شود.

اهداف برگزاری این رویداد معرفی شرکت‌ها و فناوری‌های جدید به صنایع و واحدهای صنعتی مستقر در پارس جنوبی، تبادل و هم‌افزایی در خلق فرصت‌های جدید برای تولیدکنندگان و صنعتگران داخلی، کشف زمینه‌های جدید برای فعالیت شرکت‌های فناوری و نوآوری و نیز ایجاد تصویر واضح از فرصت‌های منطقه، پیش روی شرکت‌های حاضر در رویداد است.

بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با مشارکت سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس به عنوان بازار بزرگ‌ترین منطقه اقتصادی و انرژی ایران فرصتی مناسب برای ارائه توانمندی‌های فعالین این عرصه به پالایشگاه‌ها و شرکت‌های پتروشیمی است.

 

بر اساس اعلام روابط عمومی معاونت علمی، دومین بازار تکنولوژی و نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان این معاونت، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و پارک علم و فناوری خلیج‌فارس برگزار می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn