برگزیدگان بخش دانش‌آموزی جشنواره "دریا؛ مسیر پیشرفت" معرفی شدندپنجشنبه ۱۱, آب‍ ۱۳۹۶



از میان 3 هزار نفر شرکت کننده در بخش‌های مختلف نقاشی، وبلاگ، عکس، مقاله و کاریکاتور ، 64 نفر به عنوان برگزیدگان در بخش دانش‌آموزی معرفی شدند.

به اعلام ایسنا، جشنواره ملی “دریا؛ مسیر پیشرفت” برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف نقاشی، وبلاگ، مقاله علمی پژوهشی، ابداعات و اختراعات همجنین کاریکاتور، ماکت عکاسی و فیلم کوتاه  شناخت.

برگزیدگان در بخش نقاشی

بردیا افشار، نارگل سادات رسول زاده، کوروش حقیقی در مقطع اول ابتدایی توانستند در بخش نقاشی به ترتیب مقام اول تا سوم را به خود اختصاص دهند. همچنین در مقطع دوم ابتدایی شایان روحی لمراسکی، نگار رودباری فرد و شمینا غیاثوند نیز به ترتیب رتبه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

برگزیدگان در بخش وبلاگ

در بخش وبلاگ پس از ارزیابی‌های صورت گرفته در بخش دانش‌آموزی هستی زندیه، ریحانه هادی‌پور و امید کریمی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند. همپجنین در همین بخش در مقطع دوره دوم متوسطه مینو علی قوچی، کیمیا نادری و ملیکا یوسفی نیز توانستند به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کنند.

برگزیدگان در بخش مقالات علمی و پژوهشی

در بخش مقالات پژوهشی نیز دانش‌آموزان پس از ارزیابی‌های صورت‌گرفته توانستند در دو مقطع اول و دوم متوسطه خوش بدرخشند.

در دوره اول متوسطه الینا مهدیخانی، “دریا وفایی، ملیکا غنچی و الناز معصومی” همچنین فاطمه و زهرا منصور سمائی به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را از آن خود کردند.

در همین بخش در دوره دوم متوسطه مبینا مقدسی مقام اول را به خود اختصاص داد.

برگزیدگان بخش ابداعات و اختراعات

در این بخش پر ایده فربد فاطمیان و مهدی علی اصغر زاده مقام نخست محمد و بهروز ریاحی مقام دوم و مهدی فتحی پور به همراه پرهام اویسی مقام سوم و همچنین حجت حسنی و سید حسین طباطبایی مقام سوم را از آن خود کردند.

برگزیدگان بخش کاریکاتور

در این بخش نگار غریب، فاطمه اسکندری و صدف گلشنی به ترتیب رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند.

برگزیدگان بخش ماکت

برگزیدگان در دوره اول متوسطه علی احمدی، ابراهیم تاک و محمدصادق نظری و ارسلان مریدی رتبه اول تا سوم را از آن خود کردند و در بخش دوره دوم متوسطه پریسا داود بیگی و زهرا زهدی رتبه اول و دوم را کسب کردند.

برگزیدگان بخش عکاسی

فواد غلامشاهی کشکوئه، غزل مرادی، نگار مصحف همچنین کوثر قادری به ترتیب رتبه اول تا سوم را در مقطع دوره دوم متوسطه از آن خود کردند. همچنین در دوره اول متوسطه علیرضا حزنی، فائزه خدابخشی اقدام و محمدمهدی سایرا غیومی مقام اول تا سوم را در مقطع اول دوره متوسطه کسب کردند.

در بخش فیلم کوتاه نیز مهدیه ضیائی مهر، مهسا صالحی و سحر مختاری مقام اول و سپهر سعیدی و علی نیازی مقام دوم همچنین سپیده سارا شیدی مقام سوم را از آن خود کردند. 

به اعلام ایسنا، سومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت که از 9 آبان ماه جاری در باغ موزه دفاع مقدس آغاز به کار کرده تا امروز، ١١ آبان ماه ادامه دارد.

انتهای پیام



مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn