تمدید مهلت ارائه ایده به یک رویداد بین‌المللی تا 5 شهریور ماهچهارشنبه ۰۱, شه‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

زمان ثبت نام در مرحله مقدماتی رویداد بین‌المللی Falling Walls Lab تا روز یکشنبه، 5 شهریور ماه جاری تمدید شد.

به گفته ایسنا پس از فراخوان عمومی برای ارائه ایده در زمینه‌های مختلف از دو ماه قبل تا پایان مهلت اولیه یعنی آخر مرداد، بیش از 120 ایده از طریق falling-walls.ideasbazaar.ir به دبیرخانه رویداد بین‌المللی Falling Walls Lab  ارسال شده است.

این رویداد همه ساله در کشور آلمان برگزار می‌شود و در ایران نخستین بار است که ایده‌پردازان در رویداد بین‌المللی Falling Walls Lab  شرکت می‌کنند. روند شرکت در این رویداد به گونه‌ای است که بعد از برگزاری رقابت‌های اولیه در کشورهای مختلف، نفرات برتر در این رویداد که در ماه نوامبر هر سال برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.

امسال دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دفتر ایده بازار این دانشگاه با همکاری دفتر مبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) در روز 18 مهر رقابت مقدماتی رویداد Falling Walls Lab Tehran را در آمفی تئاتر مرکزی این دانشگاه برگزار می‌کنند.

با تمدید مهلت ارسال ایده به رویداد بین‌المللی Falling Walls Lab دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا، پسا دکترا و اعضای شرکت‌های فن بازار و کارآفرینان که صاحب ایده‌ای در هر زمینه باشند، تا ساعت 24  روز یکشنبه، 5 شهریور ماه جاری فرصت دارند از طریق falling-walls.ideasbazaar.ir برای شرکت در این رویداد بین‌المللی اقدام کنند.

در صورت انتخاب اولیه داوران در روز رویداد (18 مهر در آمفی‌ تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر) در مدت ۳ دقیقه از ایده خود دفاع کنند. 

منتخب نخستین مرحله این رویداد در مرحله نهایی این رقابت که در ماه نوامبر در برلین برگزار خواهد شد، شرکت خواهد کرد.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn