خبر انتصاب فرهاد رهبر به ریاست دانشگاه آزاد تکذیب شدچهارشنبه ۲۱, تی‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

در پی انتشار اخباری مبنی بر انتصاب دکتر فرهاد رهبر به سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در بعضی رسانه‌ها، دکتر علوی فاضل، سخنگوی دانشگاه آزاد این خبر را تکذیب کرد.

به اعلام ایسنا،‌ در هفته‌های گذشته نام دکتر فرهاد رهبر، دکتر فریدون عزیزی و دکتر طهرانچی به عنوان سه گزینه مطرح برای عضویت در هیات امنای دانشگاه مطرح بود و گمانه‌زنی‌هایی نیز در خصوص امکان انتصاب فرهاد رهبر به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی وجود داشت. 

شب گذشته طی جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی عضویت این افراد در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی تصویب شد.

با این مصوبه از صبح امروز شایعاتی مبنی بر انتصاب فرهاد رهبر به ریاست دانشگاه آزاد اسلامی در فضای رسانه‌ای مطرح شد که طی پیگیری‌های خبرنگار ایسنا سخنگوی دانشگاه آزاد این شایعات را تکذیب کرد.

دکتر علوی فاضل در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا انتخاب دکتر فرهاد رهبر به عنوان رییس دانشگاه آزاد اسلامی را تکذیب کرد و گفت: این صحبت‌ها ساخته و پرداخته بعضی رسانه‌ها است و به هیچ وجه صحت ندارد. 

وی با اشاره به اینکه پس از اعلام اسم دکتر فرهاد رهبر به عنوان عضو هیات امنای دانشگاه خبر کذبی مبنی بر انتخاب وی به عنوان رییس دانشگاه آزاد مطرح شد، افزود: ما این خبر را در رسانه ها دیدیم، ولی این خبر به هیچ وجه صحت ندارد. 

سخنگوی دانشگاه آزاد با بیان اینکه هیات امنای مرکزی بر اساس قانون، رییس دانشگاه را به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌کند، تأکید کرد: اظهار نظر خبرگزاری‌ها و افراد در این خصوص محلی از اعراب ندارد و هیات امنا هر تصمیمی بگیرد، مورد قبول است و برای همه محترم خواهد بود و درنظر‌گیری در این رابطه با شورای عالی انقلاب فرهنگی است. 

انتهای پیام 

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn