خیرین در حمایت از اقدامات علمی و پژوهشی پیش‌قدم شوندجمعه ۱۵, دی ۱۳۹۶

[ad_1]

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: خیرین در حمایت از اقدامات علمی و پژوهشی پیش‌قدم شوند تا با این حضور رونق بیش از پیش پژوهش را شاهد باشیم.

داوود مرادخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: مهم‌ترین ارتباطی که می‌توانیم با صنایع ایجاد کنیم استقرار شرکت‌های فن‌آور و مراکز تحقیق و توسعه شرکت‌های بزرگ همچنین شرکت‌هایی که خدمات فن‌آورانه ارئه می‌کنند در پارک علم و فناوری است که در نتیجه رابطه صنعت و پارک و مرکز رشد از طریق این آر . اند . دی‌ها برقرار شده و دانشجویان می‌توانند در قالب شرکت‌ها مستقر و فعالیت‌های خود را پیگیری کنند.

رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان با اشاره به پیگیری مراکز نوآوری برای برگزاری دوره‌های مربوط به کارآفرینی، تأکید کرد: با توجه به اینکه نوآوری و علم محدود به پارک نیست و همه واحدها و دستگاه‌های اجرایی می‌توانند در این زمینه مشارکت داشته باشند تلاش شده تا با همه دانشگاه‌هایی که تولیدکننده علم هستند و یا توان سرمایه‌گذاری در این زمینه را دارند، مذاکره کنیم.

مرادخانی تاکید کرد: با شهرداری زنجان نیز قرارداد پژوهشی در حوزه مواد غذایی و گیاهان دارویی امضا کردیم. همچنین اداره‌کل اوقاف و امور خیریه نیز در زمینه حمایت از پایان‌نامه‌های دانشجویی مرتبط با حوزه وقف تفاهم‌نامه همکاری و حمایت امضا کرده است ضمن اینکه برای پیشبرد اهداف علمی و نوآورانه پارک با چندین شتاب‌دهنده محلی نیز رایزنی‌هایی صورت گرفته است.


انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn