دانشگاه شهرکرد؛ میزبان مسابقات ریاضی دانشجویان کشورسه شنبه ۰۷, شه‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

مسابقات ریاضی دانشجویان کشور میان 40 دانشگاه ایران در رشته‌های علوم ریاضی و علوم کامپیوتر برگزار می‌شود.

به اعلام ایسنا، دکتر رضا خوش‌سیر، رئیس دانشکده علوم ریاضی دانشگاه شهرکرد با اعلام این خبر، اظهار کرد: این رویداد بزرگ سالانه از سوی انجمن ریاضی ایران با همکاری دانشگاه‌های برتر کشور برگزار می‌شود که امسال میزبان مسابقات دانشگاه شهرکرد خواهد بود.

وی ایجاد رقابت، افزایش سطح علمی دانشجویان و شناخت استعدادهای درخشان و هدایت آنان در مسیر درست را از اهداف برگزاری این مسابقات برشمرد.

خوش‌سیر افزود: این مسابقات میان 40 دانشگاه کشور در رشته‌های علوم ریاضی و علوم کامپیوتر برگزار می‌شود و شرکت کنندگان آن دانشجویان مقطع کارشناسی هستند.

وی اعلام کرد: این مسابقات در چهار روز از 14 تا 17 شهریور ماه جاری و با حضور 40 تیم و 40 سرپرست و 20 نفر اعضای هیات علمی از دانشگاه‌های برتر کشور برگزار می‌شود.

خوش‌سیر با اشاره به اینکه در روز پایانی از افراد برگزیده تجلیل خواهد شد،  اعلام کرد: سال گذشته این مسابقات در دانشگاه علم و صنعت تهران برگزار شد و دانشگاه‌های صنعتی شریف، تهران و صنعتی اصفهان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب کردند.

وی تاکید کرد: این مسابقات دارای سطح بالایی است که افراد برگزیده در آن نخبه محسوب می‌شوند و امکانات ویژه برای آنان مهیا خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn