درخواست 11 سرمایه‌گذار برای انعقاد قرارداد با استارتاپی‌هایکشنبه ۱۲, شه‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

پس از برگزاری استارتاپ دموی گردشگری که با حمایت و اجرای فن بازار ملی ایران در مردادماه جاری در اتاق بازرگانی ایران انجام شد، 11 شرکت سرمایه‌گذار جهت بستن قرارداد با استارتاپ‌ها اعلام آمادگی کردند.

به اعلام ایسنا، مجریان برگزاری چهارمین استارتاپ گردشگری در حال رایزنی بین سرمایه‌گذاران و استارتاپی‌ها هستند و تا کنون چند جلسه برای رسیدن به توافق نهایی بین سرمایه‌گذاران و استارتاپی‌ها برگزار شده است.

بالا بودن کیفیت برگزاری رویداد کارآفرینی به نام استارتاپ دمو در حوزه گردشگری، مدیون همکاری و مشارکت ریاست فن‌بازار ملی ایران، اکبر قنبرپور و رئیس کمیسیون گردشگری، اقتصاد هنر و ورزش اتاق بازرگانی بوده است. 

فن بازار ملی ایران فضای کسب وکاری را ایجاد کرده که تا کنون در بازار ایران وجود نداشته است. از این رو سرمایه‌گذاران ضمن استقبال از استارتاپ دمو به عنوان طرحی جدید و موفق برای راه‌انداختن فضای کسب وکار در کشور آمادگی خود را جهت حضور پررنگ‌تر در فضاهای استارتاپی این چنینی اعلام کرده‌اند.

بر اساس این اعلام، چهارمین استارتاپ دمو با محور گردشگری به همت فن بازار ملی ایران و حمایت معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، پارک فناوری پردیس و اتاق بازرگانی ایران و با حضور 8 استارتاپ برگزیده فن بازار ملی مرداد ماه امسال برگزار شد.

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn