دوره آموزشی «آشنایی با قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا»دوشنبه ۰۲, مر ۱۳۹۶

[ad_1]

دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا به همت بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود.

به اعلام ایسنا، گسترش فعالیت‌های کارآفرینانه در کشور و افزایش شرکت‌های نوپا، در سال‌های اخیر ضرورت توجه به بحث تأمین مالی این فعالیت‌های نوآورانه را دوچندان کرده است.

شرکت‌های نوپا به علت تفاوت ماهیتی با سایر شرکت‌ها، نیازمند یک ساختار تأمین مالی ویژه به‌‎منظور حداکثرکردن منافع همه ذی‌نفعان هستند. این ساختار تأمین مالی که در قالب قراردادها ارائه می‌شود، دارای ظرافت‌ها و پیچیدگی‌های متعددی است که آشنایی با آنها برای تأمین مالی موفق، هم راستا کردن منافع ذی‌نفعان و نهایتاً موفقیت شرکت ضروری است.

بنابرهمین ضرورت، بنیاد نخبگان استان اصفهان با سرفصل‌های «چالش‌های تأمین مالی شرکت‌های نوپا در مقایسه با شرکت‌های بالغ»، «مبانی اقتصادی قراردادهای تأمین مالی»، «انتخاب روش تأمین مالی بهینه در هریک از مراحل رشد شرکت»، «تفاوت‌های ساختاری شرکت‌های نوپا و ملاحظات ناشی از آن از منظر تأمین مالی»، «مرور اصلی‌ترین اجزای قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا و میزان اهمیت هریک»، «مطالعه موردی» و همچنین «چالش‌های تأمین مالی شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان در ایران»، دوره آموزشی آشنایی با قراردادهای تأمین مالی شرکت‌های نوپا را برگزار می‌کند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان، این دوره آموزشی با حضور صاحبان استعدادهای‌برتر، مخترعان‌برگزیده، مدیران شرکت‌های نوپا، 12 مردادماه در محل بنیاد نخبگان استان اصفهان برگزار می‌شود. 

انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn