سخنرانی دکتر مرندی در جلسه‌ گفتگوهای راهبردی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفتشنبه ۰۶, آب‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

بیست و سومین جلسه از ‌گفتگوهای راهبردی در راستای الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، 8 آبان ماه 1396 (از ساعت 14 تا 16) در محل مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار خواهد شد.

به‌اعلام ایسنا، دکتر سیدعلیرضا مرندی، رئیس فرهنگستان علوم پزشکی سخنرانِ بیست و سومین جلسه‌ی گفتگوهای راهبردی است.

با پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تأسیس نظام جمهوری اسلامی، شخصیت­‌ها و نخبگان کشور، تجارب ارزشمندی را در فرآیند پیشبرد انقلاب و پیشرفت کشور و نیز رفع موانع و مشکلات فراملی، منطقه­‌ای و ملی کشور در نهادهای نظامی-امنیتی، قوای مجریه، مقننه و قضائیه و نهادهای مردمی و بخش خصوصی اسلامی کسب کرده‌اند.

انتقال این تجربیات و دانش مسئولان پرسابقه و تأثیرگذار در روند پیشرفت انقلاب اسلامی و نیز مؤثر در نظام‌سازی جمهوری اسلامی ایران می­‌تواند چراغ راهی برای حرکت­‌های آینده کشور تلقی شود. برای بهره‌­گیری از این تجارب ارزشمند، برگزاری نشست­‌های راهبردی در دستور کار  «مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» قرار گرفت تا بتواند با وقوف بر مسائل کلان و چالش‌­های عمده، از فرصت‌ها، بهتر در جهت بهره‌­گیری در جهت تدوین سند الگو استفاده کند.

بر اساس اعلام دفتر ارتباطات مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات مرتبط با جلسه‌های پیشین به بخش گفتگوهای راهبردی وبگاه مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مراجعه کنند.


انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn