مشارکت جدی دانشگاه آزاد در نمایشگاه نانو/ ارائه محصولات جدید نانوییدوشنبه ۲۰, شه‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

مدیرکل دفتر رابطه با صنعت دانشگاه آزاد ضمن بیان اینکه دانشگاه آزاد در نمایشگاه نانو مشارکت جدی خواهد داشت، گفت: بیش از 50 محصول نانویی را در این نمایشگاه عرضه خواهیم کرد.

داوود ثمری در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: امسال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه نانو که ستاد فناوری نانو در مهرماه برگزار می‌کند، مشارکت جدی خواهد داشت.

مدیرکل دفتر رابطه با صنعت دانشگاه آزاد افزود: تعداد محصولات نانویی دانشگاه آزاد بسیار زیاد است و ما تلاش می کنیم غرفه خوبی را در این نمایشگاه داشته باشیم.

وی ادامه داد: سال گذشته بیش از 50 محصول نانویی را در این نمایشگاه ارائه کردیم و امسال نیز به همین تعداد و یا بیشتر محصول نانویی ارائه خواهیم کرد.

ثمری با بیان اینکه بعضی از محصولات در حوزه نانو جدید است، گفت: در همه زمینه‌ها در قالب نانوپوشش‌ها، نانو پودر و نانوجاذب‌ها محصول داریم.

مدیرکل دفتر رابطه با صنعت دانشگاه آزاد اظهار کرد: برای حضور در این نمایشگاه دانشگاه آزاد به صورت متمرکز محصولات تولیده شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان را از واحدهای دانشگاهی گرفته و در نمایشگاه عرضه می‌کند.

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه بعضی از شرکت‌های دانش‌بنیان به بلوغ کامل جهت ارائه محصولات رسیده‌اند، برای حضور در نمایشگاه و یافتن مشتری، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

ثمری تاکید کرد: از این نمایشگاه برای یافتن بازار محصولات نانویی نهایت بهره‌برداری را خواهیم کرد.

 انتهای پیام

[ad_2]

مأخذ

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn