پتوی هوشمندی که علاوه بر مرتب شدن خودکار، دمای تخت را هم تنظیم می کندپنجشنبه ۰۱, تی‍ ۱۳۹۶

[ad_1]

شرکت «SmartDuvet» پیشتر به سبب تولید پتوهایی با قابلیت مرتب شدن خودکار همگان را تحت تأثیر قرار داده بود. هم اکنون آنها محصول تازه ای را معرفی کرده اند که می تواند به خواب هرچه آسوده تر افراد کمک کند.

گفتنی است محصول جدید کمپانی مذکور که «Breeze» نام گرفته می تواند دمای قسمت های مختلف تخت خواب را مطابق با سلیقه کاربر تنظیم کند.

به عقیده شرکت سازنده استفاده از محصول تازه آنها به صرفه جویی هرچه بیشتر در مصرف انرژی کمک می کند چرا که دیگر نیاز نیست برای داشتن خوابی آسوده، هوای کل خانه را به درجه حرارت دلخواه رساند.

گفتنی است «Breeze» هم مانند نسل گذشته پتوهای هوشمند کمپانی از لایه ای قابل بسط تشکیل شده که بین پتو و روکش آن قرار می گیرد. علاوه بر آن دستگاهی هم در زیر تخت جهت دمیدن هوا درون این لایه قرار می گیرد که در نسل جدید می تواند هم هوای گرم و هم هوای سرد را به درون پتو هدایت کند.

از این رو کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشن اختصاصی «SmartDuvet»، دمای دو سوی تخت را بسته به طبع خود تنظیم کرده و زمانی را هم برای مرتب شدن خودکار پتو لحاظ کنند. ناگفته نماند «Breeze» هم اکنون با قیمت 199 دلار روی وبسایت جمع سپاری Indiegogo قرار گرفته است.

[ad_2]

Source link

It's only fair to share...Pin on PinterestShare on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn